Nawigacja
Genogram
Nasze specjalności
Zespół
Jak trafić
Kontakt
Grupa Terapeutyczna 'Genogram'


ul. Konduktorska 4
00-775 Warszawa

(zob. mapę Warszawy)

Zapraszamy w dni powszednie
w godzinach 10:00 - 20:00
oraz w wybrane soboty

(terminy i godziny dostępne
w rejestracji)

tel. 22 841 18 97
tel. 570 017 517
genogram@genogram.pl

W sprawach związanych
z wizytami (zapis,
odwołanie) prosimy o kontakt
mailowy na adres:
rejestracja@genogram.pl

Akceptujemy karty płatnicze.

Logowanie
Nazwa Uytkownika

HasoZapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze specjalności
Nasze główne specjalności to:

Psychiatria dziecięca i młodzieżowa ze szczególnym uwzględnieniem problemów zaburzeń emocjonalnych, psychicznych i rozwojowych. Pomagamy dzieciom i młodzieży w ich problemach szkolnych oraz życiowych. Wspieramy rodziny dotknięte problematyką autyzmu, chorobą Aspergera, anoreksją, ADHD itp.

Psychokardiologia - osobom z chorobami układu krążenia, mającymi za sobą przebyty zawał serca, operację kardiologiczną, czy chorobę wieńcową trudno jest niekiedy odnaleźć się i na nowo podjąć normalne, aktywne życie zawodowe i społeczne. Niewiara w swoje siły, nowe ograniczenia życiowe, nierzadko depresja pogarszają ogólny stan zdrowia i utrudniają leczenie kardiologiczne. Pomagamy naszym Pacjentom w leczeniu i przywracaniu radości z życia.

Wsparcie dla pacjentów z chorobami nowotworowymi - żeby żyć i walczyć z chorobą, potrzeba silnego ducha. Potrzeba wiary i umiejętności przezwyciężania lęku i zniechęcenia. Doświadczeni specjaliści służą naszym Pacjentom radą i terapią w poprawie stanu psychicznego, przeciwdziałaniu rezygnacji.

Psychogeriatria - problemy emocjonalne i choroby psychiczne wieku podeszłego stają się problemem społecznym. Naszym Seniorom trudno pogodzić się z upływającym czasem, a takie schorzenia jak choroba Alzheimera wymagają wiele opieki i wskazówek dla rodzin opiekunów. Nasi specjaliści zajmujący się na co dzień zagadnieniami psychogeriatrii zapraszają Pacjentów wraz rodzinami. Pomożemy Państwu w diagnozie, leczeniu , rehabilitacji i opiece nad chorymi.

Codzienny stres życia zawodowego, coraz wyżej stawiana poprzeczka w firmach komercyjnych, lęk przed utratą stanowiska lub pracy, kłopoty w kontaktach z pracownikami i przełożonymi - to cena, jaką płacimy za szybki postęp cywilizacyjny i społeczny. Wypalenie zawodowe, depresja, zespoły lękowe to przypadłości, które są wyleczalne. W naszym gronie są specjaliści, którzy oprócz zawodu lekarza psychiatry pracowali także jako menedżerowie i bardzo dobrze rozumieją Pacjentów "z biznesu". Jedną ze szczególnych form terapii, stosowanych przez naszych specjalistów jest EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing). Jest szczególnie skuteczna w leczeniu zespołów lękowych i stanów pokrewnych. Stosujemy te metodę z powodzeniem w leczeniu następstwa przewlekłego stresu i wypalenia zawodowego.
Aktualności
Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że od początku roku 2016 będziemy Was gościć w nowym miejscu przy ul. Konduktorskiej 4 (lokal 11 na pierwszym piętrze).
Zmiana ta wynika z uwzględnienia Państwa oczekiwań, aby nowe wnętrze było bardziej kameralne, zacisznie i przytulne, ale ....aby było pod tym samym -co dotychczas - adresem!
Numer telefonu, adres mailowy pozostał bez zmian.

Tych, którzy już są przed wejściem - prosimy o wybranie na klawiaturze domofonu lokalu numer 11.

Do zobaczenia!