Nawigacja
Genogram
Nasze specjalności
Zespół
Jak trafić
Kontakt
Grupa Terapeutyczna 'Genogram'


ul. Konduktorska 4
00-775 Warszawa

(zob. mapę Warszawy)

Zapraszamy w dni powszednie
w godzinach 10:00 - 20:00
oraz w wybrane soboty

(terminy i godziny dostępne
w rejestracji)

tel. 22 841 18 97
tel. 570 017 517
genogram@genogram.pl

W sprawach związanych
z wizytami (zapis,
odwołanie) prosimy o kontakt
mailowy na adres:
rejestracja@genogram.pl

Akceptujemy karty płatnicze.

Logowanie
Nazwa Uytkownika

HasoZapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Jerzy Popek
specjalista psychiatra
trener/doradca
menadżer

Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne z pracy w placówkach lecznictwa psychiatrycznego szpitalnego i ambulatoryjnego, prowadził zajęcia dydaktyczne z psychiatrii ze studentami medycyny.
Zarządzał jednostkami publicznej służby zdrowia, zajmował wysokie stanowiska menadżerskie w światowych i polskich firmach informatycznych, ma doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu spółek giełdowych. Zajmował się także doradztwem i szkoleniami z zakresu aktywnego zarządzania energią życiową i stresem, technik negocjacji i wywierania wpływu na ludzi.

Łączy w praktyce wiedzę z zakresu diagnozy i terapii psychiatrycznej, wraz z doświadczeniem wyniesionym z pracy w środowisku korporacji biznesowych. Dlatego specjalizuje się w diagnozowaniu, leczeniu i rehabilitacji zaburzeń nerwowych i psychicznych u dorosłych; szczególnie zaś w terapii zaburzeń związanych z depresją, wypaleniem zawodowym , przewlekłym stresem, konfliktami w środowisku pracy, oraz ich wpływem na życie osobiste i rodzinne. Jest certyfikowanym terapeutą EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing by Francine Shapiro) .Umiejętności z tym zakresie zdobywał w Ośrodku New Hope w Orlando, oraz rozwijał pod kierunkiem terapeutów amerykańskich.
Jako zwolennik życia bogatego w ciągłe nowe wyzwania i opartego o kreatywne zmienianie otaczającej rzeczywistości, interesuje się zagadnieniem równowagi pomiędzy „byciem człowiekiem” a codziennością biznesową. Zajmuje się doradztwem w dziedzinie świadomego kreowania kariery zawodowej, jak i szerzej rozumianej - życiowej…

Odpoczywa pracując fizycznie, poznając ludzi i świat podczas podróży i spożywając ciekawe potrawy….
Aktualności
Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że od początku roku 2016 będziemy Was gościć w nowym miejscu przy ul. Konduktorskiej 4 (lokal 11 na pierwszym piętrze).
Zmiana ta wynika z uwzględnienia Państwa oczekiwań, aby nowe wnętrze było bardziej kameralne, zacisznie i przytulne, ale ....aby było pod tym samym -co dotychczas - adresem!
Numer telefonu, adres mailowy pozostał bez zmian.

Tych, którzy już są przed wejściem - prosimy o wybranie na klawiaturze domofonu lokalu numer 11.

Do zobaczenia!