Nawigacja
Genogram
Nasze specjalności
Zespół
Jak trafić
Kontakt
Grupa Terapeutyczna 'Genogram'


ul. Konduktorska 4
00-775 Warszawa

(zob. mapę Warszawy)

Zapraszamy w dni powszednie
w godzinach 10:00 - 20:00
oraz w wybrane soboty

(terminy i godziny dostępne
w rejestracji)

tel. 22 841 18 97
tel. 570 017 517
genogram@genogram.pl

W sprawach związanych
z wizytami (zapis,
odwołanie) prosimy o kontakt
mailowy na adres:
rejestracja@genogram.pl

Akceptujemy karty płatnicze.

Logowanie
Nazwa Uytkownika

HasoZapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Lidia Popek
specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży
pediatra
doktor nauk medycznych
certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów)

Posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej z dziećmi i młodzieżą, oraz znaczące doświadczenie psychoterapeutyczne z dziećmi, dorosłymi i w terapii rodzin.
Aktualnie jest ordynatorem Kliniki Psychiatrii Dzieci I Młodzieży w Instytucie Psychiatrii I Neurologii w Warszawie.
Wcześniej kierowała przez lata Poradnią Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, oraz Międzywojewódzką Konsultacyjną Przychodnią Specjalistyczną dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie, równolegle prowadząc Psychiatryczny Oddział Dzienny dla Dzieci w Warszawie.
Współtworzyła i prowadziła Oddział Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Toruniu (obecnie Klinika CM UMK), oraz kierowała Wojewódzką Poradnią Zdrowia Psychicznego w Toruniu.
Doświadczenie praktyczne zdobywała także poza Polską; m.in. w Ośrodku Psychiatrii Dziecięcej w Helsingborg w Szwecji pogłębiając wiedzę na temat organizacji i metod pracy w psychiatrii małego dziecka, oraz w Ośrodku New Hope w Orlando (USA), gdzie zajmowała się zagadnieniem rozwiązywania sytuacji kryzysowych u dzieci i ich rodzin. Jest przewodniczącą Sekcji Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Warszawie, zasiada w Zarządzie Sekcji Naukowej Psychoterapii, oraz członkiem Sekcji Terapii Rodzin PTP.
Zajmuje się rzadką w Polsce dziedziną, jaką jest psychiatria małego dziecka. Jest współautorką podręczników z psychiatrii dzieci i młodzieży dla studentów i lekarzy.

Pasjonuje się sztuką, przyrodą, podróżami i... swoją rodziną (mąż, dwoje dzieci, kot, pies...)
Aktualności
Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że od początku roku 2016 będziemy Was gościć w nowym miejscu przy ul. Konduktorskiej 4 (lokal 11 na pierwszym piętrze).
Zmiana ta wynika z uwzględnienia Państwa oczekiwań, aby nowe wnętrze było bardziej kameralne, zacisznie i przytulne, ale ....aby było pod tym samym -co dotychczas - adresem!
Numer telefonu, adres mailowy pozostał bez zmian.

Tych, którzy już są przed wejściem - prosimy o wybranie na klawiaturze domofonu lokalu numer 11.

Do zobaczenia!